W W
koucpromlade.cz

Zelený bonus účtování

DPH - Zelený bonus - FVE | DAUC.cz

Podrobnosti k účtování kompenzačního bonusu najdete v diskuzi na BussinesCenter. Daňový kalendář v nadcházejícím týdnu 14. června – 21. června Dne 15. června je termín pro zaplacení čtvrtletní nebo pololetní zálohy na daň z příjmů

Účetní případ: Daňový bonus - měsíční na dítě - VÚD

Doklad za zelený bonus - účtování DPH zel (neregistrovaný) 213.151.87.--- 23. 3. 2015 10:20 Dobrý den prosím o radu 11.02.2015 nám přišel doklad o výplatě podpory formou zeleného bonusu prosím jak se bonus účtuje a je zde odvod DPH díky moc.

Účtování mezd v praxi - Portál POHODA

* Výkupní cena a roční zelený bonus je pouze informativní a není možné je nárokovat, dle ust. § 12 odst. 2 zákona č. 165/2012 Sb. , ve znění pozdějších předpisů (1.9.)

Jak se kompenzační bonus projeví v účetnictví …

Zelený bonus i výkupní cena jsou garantovány po dobu životnosti zařízení na 20 let, mohou být cenovým rozhodnutím ERÚ navýšeny o průmyslovou inflaci, nemohou však být v žádném případě sníženy. Výhodnost využití zeleného bonusu je nutné posuzovat podle ceny (tarifu) za kWh nakoupené elektrické energie od distributora.

Bonusy a skonta v účetnictví a jejich dopady na DPH …

Je pouze otázkou názoru na věc, zda poskytnutí bonusu znamená dosažení nižších tržeb a tím i marže, nebo vznik dodatečných nákladů na motivování a udržení zákazníka. Účtování poskytnutého skonta nejčastěji poplatníci účtují do finančních nákladů, přijatá skonta pak do finančních výnosů.

Zelený bonus a výkupní cena :: Třetí Ruka

zelený bonus účtování
V následujícím článku se zaměříme na účtování mezd, výpočet nemocenské a dotkneme se také nejčastějších chyb, ke kterým dochází při účtování či výpočtu mezd. A neopomeneme ani náležitosti evidence zaměstnanců.

Bonusy 2015 - Příklady - Účetní a daňový portál - …

zelený bonus účtování
Účtování účetního případu: Daňový bonus - měsíční na dítě - VÚD - | Účtování.net - Publikace všeho potřebného ohledně účetnictví

Účtování mezd,daňového bonusu a slevy na …

V tzv. systému „Zelený bonus“ už údajně není prodaná elektřina předmětem DPH. Jak budeme postupovat v účtování a při zpracování DPH? Při pořízení FVE jsme si uplatnili 100 % DPH a následně jsme vždy odváděli DPH z prodané elektřiny do sítě ČEZu.

Výše výkupních cen a zelených bonusů - TZB-info

Množstevní bonus svým odběratelům za překročení odběru zboží za druhé čtvrtletí roku 2015 nad smluvně stanovený limit. Množstevní bonus činí 10 000 Kč – tj. 0,1% z odebraného množství zboží v úrovni bez DPH, doklad je vystaven 19. 7.

Doklad za zelený bonus - účtování DPH - …

zelený bonus účtování
Ref A: 3287C966E3A44704B076F84CC7BD4D75 Ref B: FRAEDGE1315 Ref C: 2020-12-07T22:43:25Z

 

 

Jestliže řešíš některou z těchto oblastí,

kontaktuj mě ZDE

a napiš mi více o Tvé situaci. Následně Tě zkontaktuji s návrhem dalšího postupu.

 

Komentáře nejsou povoleny.