W W
koucpromlade.cz

Ty jsi tak vtipný

Vtipy. Miliony skvělých vtipů - Vtipy.NET

Tebe potkat v noci v lese, tak se zakousnu do stromu a dělám, že jsem suchá větev Řekl bych ti, že JSI KRÁVA, ale nechci urážet ty ubohé milé kravičky. Jako první Bůh stvořil den a ďábel noc, jako druhou Bůh stvořil lásku a ďábel milenku, jako třetí Bůh stvořil tebe a ďábel chcípnul smíchy

Dámské tričko s vtipným potiskem Pokud ty jsi …

Pravidlo pro dobrého manžela: Šatník manželky musí být tak plný, aby se tam žádný muž nevešel. Muž: “Miluji tě tak moc, že bych napsal tvé jméno na můj dům!” Žena: “Jestli mě miluješ, tak napiš tvůj dům na moje jméno.” “Tati, proč jsou ty bonbóny zabalené do šustivých papírků?”

Ty jsi tak jiná tak jiná - YouTube

ty jsi tak vtipný
„Kde jsi byl,Hurvínku?“ „U Máničky.“ ..A nepřišel jsi tam nevhod?“ „Naopak taťulínku. Když jsem vstoupil, tak paní Kateřina zvolala:,,No, ty jsi nám tu chyběl !“ 😀 Hurvínkova fotka s velrybou. Úterý, 9. Říjen , 2018 | Obrázkové vtipy. Spejbl s Hurvínkem tráví letní prázdniny na chatě. Neděle, 2.

TheRiflex - včera v 16:26Víš co je nejvíc vtipný :smile

ty jsi tak vtipný
Ale chápu, chápu, vona si to tak trochu madam zaslouží a taky je asi šestsetkrát větší než ty, tak jí prostě musíš trošku přitáhnout otěže. Takže sprateček je to jen z našeho lidskýho pohledu. A protože jsi moudrej pán, tak víš, že násilího netřeba, že se tohle dá dělat trochu sofistikovanějš.

Dámské tričko s vtipným potiskem Pokud ty jsi …

1. Pokud si myslíš, že jsi tlustá, pravděpodobně jsi tlustá. Neptej se ho na to. 2. Nauč se zacházet se sedátkem na záchodě. Sklopit ho dokážeš i ty. 3. Nestříhej si vlasy. Nikdy. 4. Narozeniny, svatý Valentýn a výročí není test, zda dokáže sehnat skvělý dar. 5.

Humorné texty - vtipkar.cz

Vtipný text: Rozdíly mezi Tebou a Tvým šéfem Rozdíly mezi Tebou a Tvým šéfem 1) Když tobě něco dlouho trvá, jsi pomalý. Když šéfovi, je důsledný. 2) Když něco neuděláš ty, jseš lenivý. Když to neudělá šéf, je zaneprázdněný. 3) Když uděláš chybu, jseš idiot.

Nejlepší vtipné texty | Megaprdel.cz

Manželka se rozhodne koupit manželovi netradiční dárek k narozeninám a tak jde do Zverimexu, ale tam se jí všechna zvířata zdají moc drahá. Ptá se tedy prodavače, jestli nemají něco levnějšího.

TOP 20 vtipných otázek pro kamarády – faily a …

Víš co je nejvíc vtipný :smile: Jak přetahuješ ty lidi.. .Koukal jsem na tvůj web :smile: Nejlepší je jak kopíruješ Terranet :smile: Přesně miluju tyhle trapáčky co jsou sračky tak potřebují kopírovat s doměním že je to vytáhne dál :smile:

Nejlepší 1. vtipné texty z Vtipné texty | HUMOR.cz

ty jsi tak vtipný
Tak trpělivě čekáš a mile se usmíváš na ostatní, které mají taktéž diskrétně nohy křížem a konečně se ocitly ve skupině, kde lze mluvit o všech těch blbostech, o kterých normálně mluví jen ženy ve frontě na čůrání. Konečně jsi na řadě. Zkontroluješ pod dveřmi všechny kabinky, jestli uvidíš nohy.

Rumíčku, Rumíčku, ty jsi tak trochu sprateček viď? :D

Bezpečný internetový portál pro děti. Obsahuje hry, chat, diskuse, vtipy, internetové poradny a zpravodajství určené právě dětem.

 

 

Jestliže řešíš některou z těchto oblastí,

kontaktuj mě ZDE

a napiš mi více o Tvé situaci. Následně Tě zkontaktuji s návrhem dalšího postupu.

 

Komentáře nejsou povoleny.