W W
koucpromlade.cz

Tak abyste to věděla text

Hana Hegerová - Tak abyste to věděla - karaoke text
tak abyste to věděla, tak já vám vyznám lásku tak a - bys - te to věděla, tak jááá vás miluju. "2. Já nemám ráda muže, kteří se vnucujou. Za prachy oni u žen štěstí si kupujou. To nejsou muži pro mne, mě nejspíš získá si ten, který přijde skromně a tiše prohlásí: R: 3. Ten, který přišel včera do naší ulice
Hana Hegerová - Tak abyste to věděla - text písně … tak abyste to věděla text
1. Marně si hlavu lámu, proč muži většinou. Neradi vidí dámu chladnou a nečinnou. Nedávno přišel ke mně, sladkej a tichej byl a do opravdy jemně, jemně mě oslovil: R: "Vy byste pořád seděla a nevydala hlásku a to se přece nedělá a já vás varuju, tak abyste to věděla, tak já vám vyznám lásku tak a - bys - te to věděla, tak jááá vás miluju.
Jiří Šlitr - Tak abyste to věděla - text - …
1. Marně si hlavu lámu proč muži většinou neradi vidí dá mu chladnou a nečinnou Nedávno přišel ke mně sladkej a milej byl A doopravdy jemně Jemně mě oslovil R: Vy byste porád seděla a nevydala hlásku A to se přece nedělá a já vás varuju Tak abyste to věděla tak já vám vyznám lásku Tak aby ste to věděla tak já vás miluju 2.
Hana Hegerová: Tak abyste to věděla - text piesne
Videoklip a text piesne Tak abyste to věděla od Jiří Šlitr. Vy byste pořád seděla a nevydala hlásku a to se přece nedělá a já vás varuju tak aby..
Suchý Jiří - Tak abyste to věděla [text a akordy na tak abyste to věděla text
Tak abyste to věděla tak já vám vyznám lásku Tak aby ste to věděla tak já vás miluju 2. Já nemám ráda muže kteří se vnucujou Za prachy oni u žen si štěstí kupujou To nejsou muži pro mne mě nejspíš získá si Ten který přijde skromně a tiše prohlásí R: Vy byste …
Abyste texty písní - ikaraoke.cz tak abyste to věděla text
Ref A: 877A4C17F6464D12AE53230A58E6B804 Ref B: FRAEDGE1311 Ref C: 2020-12-07T23:02:14Z
Jiří Šlitr - Tak abyste to věděla - text
Karel Gott - Tak Abyste To Věděla - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně a získáte bonitu pro častější hlasování v hitparádě.
Jiří Suchý - Tak abyste věděla - text písně
Suchý Jiří - Tak abyste to věděla [text a akordy na YouSongs.cz]. Marně si hlavu lámu, proč muži většinou neradi vidí dámu chladnou a nečinnou. Nedávno přišel ke mně, sladkej a milej byl a doopravdy jemně, jemně mě oslovil. Vy byste pořád seděla a nevydala hlásku a to se přece
UJDETO Lyrics - Karel Gott - Tak Abyste To Věděla …
Videoklip a text písně Tak abyste to věděla od Jiří Šlitr. Vy byste pořád seděla a nevydala hlásku a to se přece nedělá a já vás varuju tak ab..

 

 

Jestliže řešíš některou z těchto oblastí,

kontaktuj mě ZDE

a napiš mi více o Tvé situaci. Následně Tě zkontaktuji s návrhem dalšího postupu.

 

Komentáře nejsou povoleny.