W W
koucpromlade.cz

Silverlight k čemu je

Silverlight/Moonlight je na p**u :-( (diskuse)

Silverlight je proste jen zpusob, jak vytvorit pro uzivatele nejake UI. A co se tyka otevrenosti, XAML je velice dobre zdokumentovany a pokud vim nijak neuzavreny jazyk postaveny na XML. Dotnet (.NET), ktery vyuziva k behu je z velke casti CLR (otevreny k tvorbe vlastni implementace) a nikdo tu nebrani v tvorbe vlastnich technologii

Microsoft Silverlight — Википедия

Další věc je, že flash/silverlight umožňuje s tím videem různě manipulovat, např. k němu přidat titulky nebo jakoukoliv jinou grafiku (bohužel se to používá převážně pro reklamy). Tohle s libovolným "čistým" videoformátem neuděláte tak, aby to chodilo spolehlivě na (skoro) všech počítačích.

Silverlight 2 úvod - dotNETportal.cz

Silverlight means Business. SAP is the worlds largest business software company. For their Business ByDesign product, SAP utilized Silverlights powerful .NET programming model and familiar Visual Studio tools to rapidly develop a visually compelling and easy to use application.

Je Silverlight 3 konkurencí pro Adobe AIR? - Zdroják

Microsoft Visual Studio je k dispozici v následujících edicích: Visual Studio Express Visual Studio Express 2012 jsou sady odlehčených individuálních IDE, které jsou poskytovány zdarma jako rozebrané verze Visual Studio IDE na základě určitých jazyků, tedy jsou nainstalovány jazykové služby pro podporované jazyky na samostatné Visual Studio Shell AppId.

Microsoft Visual Studio – Wikipedie

Právě jednou z jeho zbraní je i relativně nedávno vypuštěný Silverlight 2, který je založený na principech konkurenčního Adobe Flash. O tom, k čemu je pro nás dobrý a jaké má možnosti využití píši (bez marketingových řečí) v tomto článku. Fakta o Silverlightu

Microsoft Silverlight – Wikipedie silverlight k čemu je

Microsoft Silverlight je Microsoftova alternativa Flashu, popularnom dodatku za web-pregledače koji omogućava bogatije multimedijalne sadržaje.. Silverlight funkcije uključuju vektorske grafike, tekst, animacije, interaktivnost, reprodukciju audio i video sadržaja, pristup podacima, kao i kontrole za multimedijalne i obogaćene internet aplikacije.

Get Silverlight | Microsoft Silverlight

Na straně klienta maximálně uvnitř nějaké silverlightové věci (šance, že návštěvník má Silverlight, je tuším fifty-fifty). Časová prodleva: 10 let Diskuse JPW » Problémy v začátcích » Nevím, jaký programovací jazyk k čemu slouží*

Silverlight – co je Silverlight? | Interval.cz

Dobrý den. Potřebovala bych poradit které programy ze seznamu (přiložen pod textem) jsou nepotřebné a měla bych je smazat, popř. které MŮŽU smazat. U mnohých ani nevím, k čemu

Diskuse JPW: Nevím, jaký programovací jazyk k … silverlight k čemu je

Vyklubala se z toho nejnovější verze Silverlight. Výsledek byl "Nelze nainstalovat". Upgrade na Microsoft Update jsem nezkusil, nevím co to je. Při těch neúspěšných pokusech o aktualizaci Silverlight mi vždy v počítači něco zaškrčí, slyším takový jednorázový zvuk, jako by se něco "šprajclo".

K čemu slouží tyto programy ? - PC-HELP.CZ silverlight k čemu je

Silverlight je velmi nový – tak nový, že v době, kdy jsem psal tyto řádky, existoval jen ve dvou verzích (1.0 a 1.1), a obě ještě dostupné jen ve fázi beta. Z tohoto důvodu je velmi těžké předvídat, jak dobře na tom bude Silverlight tam, kde je Flash tak silný – je přijímán drtivou většinou.

Diskuse k Microsoft vydal Silverlight 5.0, možná … silverlight k čemu je

Nedávno byl vydán Silverlight 3, který vedle dlouhé řady významných vylepšení přidal i podporu pro běh aplikací mimo prohlížeč (out of browser, OOB), díky čemuž je občas přirovnáván k běhovému prostředí Adobe AIR. Ačkoliv podobnosti existují, v současnosti stále převažují především rozdíly, na které bychom chtěli v tomto článku poukázat.

 

 

Jestliže řešíš některou z těchto oblastí,

kontaktuj mě ZDE

a napiš mi více o Tvé situaci. Následně Tě zkontaktuji s návrhem dalšího postupu.

 

Komentáře nejsou povoleny.