W W
koucpromlade.cz

úniková hra praha

MindMaze - nejlepší únikové hry v Praze

úniková hra praha

Úniková hra v Praze s hodnocením 4.9/5. Únikovka pro dva nebo více hráčů. Vhodná pro začátečníky a pokročilé. Ideální místo pro party a teambuildingy.

ExitGames.cz | Všechny ÚNIKOVÉ HRY na jednom …

Nejlepší úniková hra v Praze je od EscapeX - Zloději snů. V této únikovce je důraz kladen na originální hádanky a speciální zvukové i vizuální efekty.

Venkovní únikové hry, teambuilding pro firmy | …

Děsivá úniková hra, která Vás nepřestane překvapovat! UPOZORNĚNÍ: Prostory hry byly v minulosti (2015) místem výskytu nežádoucích jevů, což mělo za následek průzkum a proces “očištění” skupinou specialistů na paranormální aktivity (EPRV777). Jevy byly identifikovány a odstraněny.

Únikové hry - 10 nejlepších míst - Praha - Tripadvisor

úniková hra praha

Úniková hra Maphia. Staň se mafiánem a hraj špinavou hru! Troufnete si na špinavou prácičku pro mafiánského bosse? 60. min. 2-6. osob. Proč do toho jít. Praha 8, 186 00 info@UnikoveHryVpraze.cz +420 608 334 414. Doupě neřesti Vítkova 244/8 Praha 8, 186 00

Úniková hra Saw v Praze - Endorfin

První venkovní úniková hra v Praze. Nebudete unikat z místnosti, ale budete řešit sérií hádanek a hlavolamů v srdci Prahy. Užijte si den plný zábavy.

úniková hra Praha - YouTube

Úniková hra (únikovka, escape game, escape room, exit game či exit room) je nový druh chytré zábavy, ideální pro skupinu přátel nebo firemní teambuilding. Tým tvoří většinou 2-5 hráčů, kteří jsou na omezený čas zavřeni v místnosti, ze které se nejrychleji dostanou, pokud spolu budou spolupracovat a vyřeší hádanky a další výzvy pokoje.

Nejlepší úniková hra v Praze — Questroom.cz

Escape Praha – Úvod admin 2020-12-04T01:19:51+01:00 NAŠE HRY. SAW. Zjistit více. Rezervace. ČARODĚJNICE. Zjistit více. Rezervace. ASYLUM. Zjistit více. Rezervace. HOSTEL. Jaro 2021… Už se to blíží! MARATON. Zjistit více. CO JE ESCAPE. Escape Game / Exit Game / Exit Room / Úniková hra / Úniková místnost a nebo prostě hezky

QUESTERLAND – Úniková hra v Praze plná napětí a

These are the best places for kid-friendly únikové hry in Praha: MindMaze; THE CHAMBER New Town Hall; Elixir Mystery (Realná úniková hra) Trap As Mamas; Endorfin; See more únikové hry for kids in Praha on Tripadvisor

Únikovka Maphia - zakupte dárkový voucher

apokalypsa 2213 – ÚnikovÁ hra pro fanouŠky science fiction Napínavá atmosféra, profesionální dekorace a interaktivní hlavolamy – to vše na Vás čeká v naší podzemní síti bunkrů. Po Zemi se šíří nebezpečný virus a právě Vy jste naše poslední šance na záchranu lidstva před zombie nákazou!

Escape Praha – Únikové hry

úniková hra praha

Naše únikové hry mají top hodnocení. Úniková hra Ďáblova bible, kód Semtex, Totalita ČSSR. Kapacita únikovky až 24 osob za 60 min, po - ne 10-22 hod

Únikové hry Escape Rooms Prague | Praha - únikovky

Zažijte trochu adrenalinu a potrénujte mozkové závity při hraní dobrodružných týmových her. Vyzkoušejte oblíbené únikové hry – klasické i online na doma, venkovní šifrovací hry nebo indoorové hry, které prověří nejen vaši hlavu, ale i fyzičku. Je to skvělá zábava pro rodiny, kamarády i kolegy.

 

 

Jestliže řešíš některou z těchto oblastí,

kontaktuj mě ZDE

a napiš mi více o Tvé situaci. Následně Tě zkontaktuji s návrhem dalšího postupu.

 

Komentáře nejsou povoleny.