W W
koucpromlade.cz

Kurzy plavání praha

Kurzy - Aquapark Šutka

Plavání je sport, který podporuje zdravý vývoj dětí a je to i výborná relaxace pro dospělé. Naše plavecká škola se zaměřuje na kursy plavání rodičů s dětmi, plavání předškolních dětí, plavání dětí školního věku i výuku dospělých neplavců. Zápisy na nové kurzy rodiče s dětmi

Kurzy - Aquapark Šutka

Kurzy plavání I. pololetí školního roku 2020/2021, budou prodlouženy o stejnou dobu, po kterou bude trvat uzavření Aquapalace Praha. S ohledem na tento krok zkrátí navazující kurzy. Klienti nemusí podnikat žádné kroky za účelem prodloužení.

Kurzy plavání Praha | Plavecká škola Weberova kurzy plavání praha

Kurzy plavání Praha Máte zájem o to, aby jste si Vy nebo Vaše dítě vylepšilo techniku? Chcete se naučit plavat a zdokonalit své plavecké dovednosti? Přemýšlíte, že zapíšete své dítě do plaveckého kurzu? Plavecká škola Weberova na Praze 5 má vytvořené kurzy plavání na míru pro děti i dospělé.

Kurzy plavání Praha • Firmy.cz

Plavání dětí Praha 6. přizpůsobuje vnějším, někdy i extrémním podmínkám. Při podráždění pokožky chladnou vodou dojde k zúžení cév, sníží se tepelný výdej a současně je organizmus nucen zvýšit aktivitu k produkci tepla.

LaVODA – Kurzy Plavání

Kurzy plavání I. pololetí školního roku 2020/2021, budou prodlouženy o stejnou dobu, po kterou bude trvat uzavření Aquapalace Praha. S ohledem na tento krok zkrátí navazující kurzy. Klienti nemusí podnikat žádné kroky za účelem prodloužení.

Kurzy plavání | Totální plavání

Nabízíme kurzy plavání pro neplavce, poloplavce a plavce - děti od 4,5 do 15 let ve skupinách rozdělených podle věku a pokročilosti. Oddíl moderního pětiboje TJ Dukla Praha nabízí pro děti od tří let všestrannou pohybovou přípravu, včetně plaveckých kurzů.

Bohemians - Kurzy plavání pro děti kurzy plavání praha

Skupinová výuka plavání pro děti a dospělé od 350 Kč/lekce (zahrnuje vstup do bazénu, rezervace dráhy, trenéra). Můžeš naskočit i během kurzu! Plaveme na 7 bazénech, máme rezervační systém a v průběhu kurzu můžeš využít až 7 náhrad. Kurzy jsou rozděleny do 6 …

Trenér plavání Praha

Kurzy plavání. Pololetní kurzy plavání pro děti od 6 let; Jednodenní kurzy plavání pro dospělé; Individuální lekce. Ceník; Volné termíny; Dárkový poukaz; Videa. Total Immersion; Terry´s workshop; Odkazy. Odkazy; Ke stažení. Návody

Plavecká škola Praha 10 - Vendula Boubínová

Kurzy plavání po prodloužených prázdninách začínají v pondělí 7.9.2020 . V 17.00 si vás vyzvedne trenér ve vestibulu plaveckého stadionu. Platby na školní rok 2020/2021: 8400 Kč / celý rok, 2x týdně 4400 Kč / celý rok, 1x týdně 4200 Kč / 1. pololetí, 2x týdně 2100 Kč / 1.

 

 

Jestliže řešíš některou z těchto oblastí,

kontaktuj mě ZDE

a napiš mi více o Tvé situaci. Následně Tě zkontaktuji s návrhem dalšího postupu.

 

Komentáře nejsou povoleny.