W W
koucpromlade.cz

Kabat když se chlapi poperou

Kabát - Když se u nás chlapi poperou MP3 ke … Když se u nás chlapi poperou… Hoří les a hoří rodnej dům hoří velkostatek sousedům To je smůla, drahá podívej Hasiči to stejně přejedou oni si moc dobře nevedou Jsou-li sirky, ať je nividí Když se u nás chlapi poperouKdyž se u nás chlapi poperou… kdo vý jestli - …
Kabát: Pohoda - text piesne, videoklip, mp3 | Hudba.sk Vietnam - Když se u nás chlapi poperou.flv. 2:57; 10 MB; 0
Když se chlapi poperou:-) - YouTube Když se u nás chlapi poperou, tak jenom nožem, a nebo sekerou. V zimě tam dlouhý noci jsou, a tuhej mráz. (A tam já to mám rád). Jak jsou naše cesty zavátý, tak vezmem vidle, a nebo lopaty, když něco nejde, co na tom sejde, my máme čas.
Kabát - Pohoda - text písně kabat když se chlapi poperou Když se u nás chlapi poperou 15. 06. 2019 6:04:06 tak jenom nožem, anebo sekerou..Známý text skupiny Kabát se proměnil v realitu v Kojetíně na Přerovsku, kde se pobili Romové. Starosta města tento incident ostře odsoudil. A já s jeho slovy souhlasím.
Kabát Revival Rock Therapy-Když se u nás chlapi … kabat když se chlapi poperou D A E Hmi D A E Hmi D A Hmi F#mi C#mi 1. Vezmu tě má milá rovnou k nám F#mi C#mi Kolem louky, lesy, hejna vran F#mi E Hmi Všude samá kráva, samej vůl 2. Máme kino máme hospodu V obci všeobecnou pohodu Máme hujer, žito, chléb i sůl D A R: Když se u nás chlapi poperou, E Hmi tak jenom nožem anebo sekerou. D A Hmi V zimě tam dlouhý noci jsou a tuhej mráz!
texty písní - Kabát kabat když se chlapi poperou Stáhni zdarma Kabát - Když se u nás chlapi poperou. MP3 ke stažení zdarma, videoklip, text písně, překlad. Vše, co potřebujete k písni Kabát - Když se u nás chlapi poperou
Kabát - Když se u nás chlapi poperou MP3 ke stažení D A E Hmi D A E Hmi D A Hmi F#mi C#mi 1. Vezmu tě má milá rovnou k nám F#mi C#mi Kolem louky, lesy, hejna vran F#mi E Hmi Všude samá kráva, samej vůl 2. Máme kino máme hospodu V obci všeobecnou pohodu Máme hujer, žito, chléb i sůl D A R: Když se u nás chlapi poperou, E Hmi tak jenom nožem anebo sekerou. D A Hmi V zimě tam dlouhý noci jsou a tuhej mráz!
Suma sumárum CD1 - texty | KABÁT - Kabát | KABÁT Když se u nás chlapy poperou tak jenom nožem a nebo sekerou V zimě tam dlouhý noci sou a tuhej mráz… Jak sou naše cesty zavátý tak vezmem vidle a nebo lopaty Když něco nejde, co na tom sejde, my máme čas Chlapi někdy trochu prudký sou holky s motykama tancujou S ranní rosou táhnou do polí Nikdo se tam nikam nežene
Kabát - Pohoda - text - KaraokeTexty.cz Kabát . Když-se-u-nás-chlapi-poperou. Váš prehliadač nie je podporovaný. Odporúčame použiť najnovší Chrome, Firefox alebo Safari. Hľadať video, audio, obrázky a ďalšie súbory Hľadať súbory.

 

 

Jestliže řešíš některou z těchto oblastí,

kontaktuj mě ZDE

a napiš mi více o Tvé situaci. Následně Tě zkontaktuji s návrhem dalšího postupu.

 

Komentáře nejsou povoleny.