W W
koucpromlade.cz

K čemu slouží kapacitor

Diskuze - danyk.cz
Čjus sry že se ptám asi na tak banalni vec, ale ja ještě auto netuninm ani nemam pač mi ještě neni 18, ale zajímalo by mě jak nebo k čemu slouží KAPACITOR. A taky bych měl dotaz. Když je u subwooferu ta díra ze které to vždcky tak fouká jetli je to nutné nebo to je kvuli tomu aby

Automobilový motor – Wikipedie
Kapacitor AUTOTEK AT1200CAP , autorádia, autohifi, reproduktory, zesilovače, subwoofery, tlumení a mnoho dalšího od Ahifi.cz!

ZÁKLADY ELEKTROTECHNIKY II
Kapacitory slouží k eliminování napěťových výkyvů v soustavě automobilu. Kapacitor je velký kondenzátor hromadící elektrický náboj. Jeho použití je vhodné pro sestavy s výkonem 500 W rms a vyšším. Přibližně platí, že na 100 W rms výkonu sestavy se použije 0,1 F kapacitoru, tj. například pro sestavu s výkonem

Jak funguje kapacitor - TUNING FORUM - bazar, …
41. Co je to varicap a k čemu slouží? Typ diody, chová se jako kapacitor, jehož velikost C je řízena napětím U. Použití pro regulaci kmitočtu RLC obvodu . 42. Jak vznikne bipolární tranzistor? Vytvořením 2 přechodů mezi P a N (NPN ( en pé en - šipka ven ( nebo PNP).

Kapacitor – k čemu slouží a jak na jeho zapojení
k čemu slouží kapacitor Kapacitator, k čemu to je? (Stránka 1) - Nezařaditelné - Audioweb.cz - Československý audiotechnický ústav

Propojení stykače - kontakty silové i pomocné
k čemu slouží kapacitor Mohl by mi někdo vysvětlit k čemu kapacitor slouží, jak funguje a kdy je dobré pro něj sáhnout? Co vlastně napájí a může na něj být zapojeno více zařízení? Prosím o vysvětlení jako laikovi děkuji.

Kapacitator, k čemu to je? (Stránka 1) - …
Dále by bylo dobré seznámit se s nejzákladnějšími součástkami - rezistor, kapacitor, induktor (hovorově nazývané odpor, kondenzátor, cívka), a jejich chování v obvodu stejnosměrného a střídavého proudu. Základní polovodičové součástky (dioda, tranzistor) a k čemu cca. slouží.

ZÁKLADY ELEKTROTECHNIKY II - Elektronické …
hlavně říct že kapacitor nekupovat nebo místo něj koupit raději silnej kabel je taky nesmysl, pokud se budem bavit o kapacitoru, tak budu předpokládat že se bude jednat o zapojení na odpovídajícím průžezu kabelu, pokud někdo řekne, že to je jen ozdoba, tak spíš neví k čemu přesně slouží než cokoliv jiného

Kapacitor – Wikipedie
k čemu slouží kapacitor Kapacitork čemu slouží a jak na jeho zapojení? Angelo 23.6.2017 Novinky Pokud milujete ve svém voze dokonalý zvuk, nejenom že budete potřebovat výkonný zesilovač a kvalitní reproduktory , ale je dobré také popřemýšlet nad tím, zda budete nebo nebudete takzvaný kapacitor.

Kondenzátory - webzdarma
Ak kapacitor pripojíte napriamo na napájanie, môže dôjsť k iskreniu. Kapacitor použite ak máte výkon zosilňovača spravidla väčší ako 500 W RMS . Ak riešite pohasínanie svetiel a osvetlenie interiéru vrátane budíkov, tak kapacitor dokáže tento jav obmedziť len sčasti, nie úplne.

 

 

Jestliže řešíš některou z těchto oblastí,

kontaktuj mě ZDE

a napiš mi více o Tvé situaci. Následně Tě zkontaktuji s návrhem dalšího postupu.

 

Komentáře nejsou povoleny.