W W
koucpromlade.cz

K čemu slouží dialogové okno

Základy: K čemu jsou dobré šablony | Scribus.cz
Přečtěte si o tématu Dialogové okno. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Dialogové okno, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Dialogové okno.
2. Hlavní okna GIMPu
Slouží k výběru zdroje papíru. Referenční informace Pokud v aplikaci Internet Explorer 9 nebo novější otevřete dialogové okno Vzhled stránky (Page Setup) z obrazovky Náhled (Preview) nebo obrazovky nabídky klipů, nelze nastavit možnosti Velikost (Size) a Zdroj (Source) .
Dialogové okno – Živě.cz
Základy: K čemu jsou dobré šablony. Po stisku tlačítka OK dialogové okno nahradí okno Uložit jako šablonu. Toto okno slouží pro zaznamenání některých informací o šabloně a autorovi. Po stisku tlačítka OK, uloží Scribus dokument jako šablonu.
Shift klávesa – Kde je a k čemu slouží | …
Dialogové okno [Nastavení] Toto nastavení slouží k zadání názvu souboru pro obrázek, který chcete uložit. Za nastavený název souboru bude přidáno datum a čtyřciferné číslo, podobně jako v tomto příkladu „_20XX0101_0001“. [Uložit do]
Dialogové okno – Wikipedie k čemu slouží dialogové okno
Okno je výplň stavebního otvoru, který slouží od nejstarších dob až po současnost především k prosvětlování místností a pro přirozený kontakt obyvatel s okolím. Okno se skládá ze skleněné výplně, případně i z rámu, který může být z hliníkových slitin, z plastů nebo dřevěný, případně z kompozit.Obvyklá jsou okna jednoduchá s dvojitým zasklením, u
Okno – Wikipedie
Ref A: 32A5C23B3AA842A4881CB87A3D369092 Ref B: HEL03EDGE0112 Ref C: 2020-12-07T23:43:53Z
Dialogové okno [Nastavení]
Slouží k výběru textu ve směru mačkané šipky. Ctrl+Shift+Esc. Spustí program „Správce úloh“ Shift+Delete. Označenou položku/položky smaže bez umístění do Koše. Ctrl+Shift+P. Ve Wordu otevře dialogové okno „Písmo“
Jak tisknout obsah složek přes dialogové okno - …
298 – jak tisknou obsah složek přes dialogové okno Určitě jste se již někdy dostali do situace, že jste potřebovali vytisknout obsah některé složky. Pro tento účel můžete použít buď speciální aplikace či jednoduchý příkaz dir > vypis.txt v příkazovém řádku.
dialogové okno spustit (run) - Microsoft Community k čemu slouží dialogové okno
Následující části vám vysvětlí, k čemu slouží jednotlivé prvky oken, které jsme vám právě ukázali, a jak se s nimi pracuje. Kliknutím na kteroukoliv z těchto ikon se otevře dialogové okno, umožňující změnu stopy, vzorku či přechodu.

 

 

Jestliže řešíš některou z těchto oblastí,

kontaktuj mě ZDE

a napiš mi více o Tvé situaci. Následně Tě zkontaktuji s návrhem dalšího postupu.

 

Komentáře nejsou povoleny.