W W
koucpromlade.cz

K čemu je firewire

Co je FireWire? - Živě.cz

Rozhoduji se mezi GIGABYTE P35-DS4 P35 a ASUS P5B Deluxe. Ve specificikaci produktu ASUSU v kolonce FireWire je napsaně NE. Rád bych věděl co to FireWire vlastně je a k čemu to slouží?

Co je FireWire? - Živě.cz k čemu je firewire

Dobrý den k čemu je dobrý tento kabel ještě sem se nesetkal aby kameranebo externí disk meli firewire připojení děkuji. Aktuální informace. Týden slev na produkty Logitech. Odneste si EXTRA slevu až 1 500 K

Video z firewire na USB a HDMI ? | VIDEOKAMERY.cz

Hlavní podstata zdejšího vlákna, který je mimochodem 2 roky starý je to, jak rozjet kameru s FireWire na notebooku. Utrhuješ se na nás, ale my NTB nevyrábíme a nemůžeme za to, že výrobce nedrží všechny letité konektory. Jak kameru připojit k NTB je zde popsáno a přímé propojení FireWire do USB prostě není i kdyby ses

FireWire – Wikipedie

Rozhoduji se mezi GIGABYTE P35-DS4 P35 a ASUS P5B Deluxe. Ve specificikaci produktu ASUSU v kolonce FireWire je napsaně NE. Rád bych věděl co to FireWire vlastně je a k čemu to slouží?

FireWire - K čemu to je? | Appliště

To je neuvěřitelné! Co je to: "firewere-firewere"?Nějaké podivné zaklínadlo IT odborníků? Zkuste "harikari". IEEE 1394 a USB jsou poněkud odlišné protokoly, včetně fyzické vrstvy. Pozn.: Jo, vy jste Totálně Šílený Hotentot, tak to jo. Pozn_2.: Pokud ta kamera je na pásku, pak bez FireWire video nedostanete + ještě 1 hod cca 10GiB, pokud je to čirou náhodou na

Heureka.cz - K čemu je firewire a HDMI?

Tip: Port sem port tam, k čemu je všechny mám? - 4. díl. Hardware | 17.06.12. Dnešní díl věnujeme několika konektorům, které postupně mizí ze scény osobních počítačů. Budeme se zabývat rozhraním PS/2, FireWire a ukážeme si sériový a paralelní port.

FireWire řadiče | CZC.cz k čemu je firewire

Některé zvukovky mají FireWire port. K čemu slouží? Dá se přes něj dostat do zvukovky např. S/PDIF výstup z Hi-Fi věže? Či přes něj připojit Minidisk? A je ten port vstupní i výstupní? Poraďte p

Průvodce nákupem zvukové karty (1. díl) | DISK …

Poslední verze tohoto konektoru je označována jako „FireWire 800“, někde se můžete setkat i s označením „IEEE 1394“. Hlavním účelem, proč bylo rozhraní uvedeno v život, je jeho rychlost. Ta sahá až k 800 Mbit/s. V porovnání s nejběžnějším USB 2.0 je zhruba dvojnásobná.

Firmware – Wikipedie

K čemu je firewire a HDMI? Jsem laik,byl mi doporučen jeden nb,ale v popisu jsem zjistila,že nemá HDMI a Firewire. Může mi někdo objasnit blíže o čem se jedná? Případně doporučí mi někdo nb do 10tis aby toho co nejvíce uměl? (Nehraju hry)

K čemu je port FireWire? - poradna Živě.cz

K čemu je port FireWire?Díky. Odpovědět na otázku. Mohlo by vás také zajímat. Usb/firewire (0) Jaké hry rozjede tento notebook (5) Přepojení seriového portu na usb (10) Zařízení SDS IO6 za routerem (32) Připojení VPN přes více portů (5) Odpovědi na otázku. 0 odkaz.

K čemu je FireWire na zvukovce?? - poradna Živě.cz

Mezi USB a FireWire je možná menší rozdíl než by někdo čekal. Rozdíl je však převážně při čtení, kde dostává USB opravdu na frak. Číselně je to 27MB/s proti 34,5 a to není vůbec zanedbatelné. Například při obnovování zálohy můžete ušetřit i několik minut. A to jsem neměl k dispozici novější verzi FireWire.

FireWire – Wikipédia

FireWire (tiež známy ako i.Link alebo IEEE 1394) je štandard rozhrania vysokorýchlostnej sériovej zbernice pre osobné počítače (a digitálne audio a video) s možnosťou asynchrónneho prenosu v reálnom čase. FireWire je de facto nástupcom zastaranej technológie paralelného SCSI. Paralelne môže byť prostredníctvom FireWire prepojených až 63 zariadení.

Jak připojit externí disk - rozdíly mezi USB, FireWire …

FireWire je používáno především na dražších zvukových kartách s větším počtem in/out. K nevýhodám patří nižší výskyt tohoto rozhraní na počítačích. V současné době je stav takový, že u stolních počítačů PC lze dokoupit přídavnou kartu s FireWire rozraním a u PC notebooků se již rozhraní FireWire

FireWire – Wikipedija k čemu je firewire

FireWire (označované jako i.Link nebo IEEE 1394) je standardní sériová sběrnice pro připojení periférií k počítači.Díky své technické jednoduchosti a pořizovací ceně nahrazuje dříve používané způsoby připojení, především SCSI.. V současné době jsou k dispozici dvě verze FireWire – původní s šestipinovým kabelem označovaná dnes jako FireWire 400 neboli

Základní deska – Wikipedie

Na základní desce je dále umístěna energeticky nezávislá paměť Flash, ve které je uložen systém BIOS, který slouží k oživení počítače hned po spuštění. Nejdůležitější integrované obvody jsou zabudovány v čipové sadě (anglicky chip set).

 

 

Jestliže řešíš některou z těchto oblastí,

kontaktuj mě ZDE

a napiš mi více o Tvé situaci. Následně Tě zkontaktuji s návrhem dalšího postupu.

 

Komentáře nejsou povoleny.